Hakkımızda

sanalsunucu.net bir ciklet yapımıdır...

Ciklet İletişim

Çiklet, kurumların internetteki kimliklerini ve teknolojik altyapılarını hazırlamak amacıyla 2005 yılında İstanbul'da kurulmuş olan bir bilişim şirketidir. Kendisine güvenen genç ve girişimci ruhunu profesyonellikle birleştirebilmiş olan Çiklet, dijital medya ve internet servisleri konusunda sağladığı çözümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Geçtiğimiz yıldan bu yana müşterilerine daha kaliteli internet servisleri sunmak için alt yapısını geliştiren Çiklet, yedekleme, yazılım lisanslandırma ve lisans kiralama desteği verdiği yüksek kapasiteli sunucuları ile sunucu kiralama, paylaşımlı sunucu ve sunucu barındırma hizmetlerinin yanında alan adı kayıt hizmeti de sağlamaktadır.

Üstün hizmet anlayışı ve kurumsal yönetim ilkelerinin dikkatle uygulandığı organizasyon yapısı ile Çiklet, sürdürülebilir büyüme prensiplerini benimseyerek müşterilerine değer katarak gelişmektedir. Bunun için müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Çiklet, verdiği tüm internet hizmetlerini ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

..