Ek Servisler

Profosyonel servislerimize ek hizmetler ekleyebilirsiniz...

Genel Kapsam

Hizmet aldığınız sanal sunucular için her şey size özel izole edilerek kullanımınıza atanmaktadır. Bellek (ram), depolama alanı (harddisk), işlemci (cpu), işletim sistemi (os) ve internet hattı paylaşımsız olarak sadece sizin kullanımınızda olup başka bir sunucunun işlevinden ötürü asla etkilenmezsiniz. Haftalık olarak ücretsiz sunulan sunucu yedekleme servisi Pazar günleri saat 03:00 - 05:00 arasında hizmette herhangi bir kesintiye maruz bırakmadan dosya güvenliğinizi sağlamaktadır.

Avantajlar

  • Ücretsiz haftalık yedekleme ile güvenli depolama
  • Sağlıklı ve sorunsuz çalışan sunucular
  • %99.8 oranında kesintisiz sunucu alt yapısı
  • Paylaşımsız internet omurgası üzerinden Gbit hız
  • İhtiyaç doğrultusunda anında bellek, depolama alanı ve hat artırımı
  • 7/24 Telefon ve E-Mail desteği

Web Sunucu Kurulumu ve Danısmanlık

Microsoft Windows Server ailesi ve Unix yapısında ki uygulamalarınızda kullandığınız web sunucuları, veri tabanı sunucuları gibi uygulama yapıları için sistem kurulumu ve danışmanlık hizmetlerini kapsar.

E-Mail Sunucu Kurulum ve Danısmanlık

Şirketiniz için e-mail sunucunuzun kurulması ve yönetim hizmetlerini kapsar. Spam mail ve virüslü mesajlara karşı koruma hizmetinin verilmesi sağlamaktadır. Talep doğrultusunda özel arayüzler ile kullanıcı erişimi ve yönetici erişimi, özel uygulamalara entegrasyon bu hizmet kapsamındadır.

Sunucu Izleme ve Firewall

Sunucularınız 7/24 otomasyon sistemlerimiz ile takip edilir olası durumlar da yetkili ekibimiz tarafınca müdahale edilmek üzere sizinle iletişime geçilir. Bu hizmet kapsamında yalnızca sunucu donanımı, network alt yapısı ve çalışan servisler ile ilgili destek verilmektedir. Sunucularınıza erişim izinlerinin tanımlanması, raporlanması gibi firewall hizmetlerini kapsamaktadır.

Bakım ve Güncelleme

Sunucularınızın düzenli güncelleştirilmesi ve bakımını kapsayan hizmetimizdir. Güvenlik güncellemeleri ve olağan bakımlar ile sunucunuzdan ilk günkü gibi verim almak mümkün olabilmektedir.